Reference


Dovoz BMW 740D

Jméno: p. Ing. Jirásek

e-mail: maskovkaaa@seznam.cz

 

Měl jsem zájem o BMW 740 d v luxusní výbavě. Sháněl jsem někoho, kdo umí dovézt auto s odpočtem DPH. Pan Jakub Končinský má s odpočtovými vozy mnoho zkušenností. Později jsem se dozvěděl, že ne každé auto, kde je uvedeno možnost odpočtu DPH v inzerátu, je možno koupit tak, aby si DPH naše firma opravdu mohla odečíst. Toto auto se podařilo sehnat přibližně o 230.000,-Kč levněji než na českém trhu firmu dovozbmw.cz jednoznačně doporučuji.

22.09.2012 


 

Dovoz BMW X6

Jméno: Jan Tima

e-mail: timisjan@gmail.com

Pan Končinský je opravdový profesionál ve svém oboru, ví, co vybírat, na co si dát pozor, má zkrátka zkušenosti a k tomu charakter, což je dnes u dovozců vzácné. Přivezl mi BMW X6 a veliká spokojenost. Vřele doporučuji, příští auto bude opět od něj. Na e-mail klidně zašlu osobní telefoní číslo.

13.10.2012


Dovoz BMW 535D M/Sportpaket

jméno: Petr Horak 
tel.: +420731026886

Kontakt na firmu jsem našel na internetu. Na rozdíl od jiných má velmi dobře propracované a transparentní stránky, takže obava, že by mohlo jít o nějakou podvodnou společnost, je naprosto zbytečná. V půl deváté jsme byli na místě, pan Končinský zkontroloval stav vozu a všechny potřebné náležitosti vyjednal s prodejcem. Stejně pak v Praze STK, emise, český techničák a všechny další věci. Suma sumárum, do Mnichova pro BMW jsme vyjeli brzy v půl páté ráno a již v půl druhé odpoledne jsme byli zpátky v Praze.